| Catalog number | 16722 |
| Brand | OPTONICA |
| Product Code | OT1-A9 |
| EAN Code | 3801057167220 |
| Material | PC+ALU |
| Socket | T8 |
| Mounting | Clips |
| Body Color | GREY |
| Shape | N/A |
| Size of product | 655x102x65mm |
| Size of Package | 660x102x52mm |
| Max Load | N/A W |
| Light Source Included | No |
| Tilt | No |
| IP | 65 |
| Hole Size | N/AKg |
| Input Voltage | 220 - 240 V |
| Weight of Product | N/Akg |
| Warranty | 2 Years |
FIXTURE FOR ONE SIDE POWER LED TUBE T8 2*60CM IP65 WITH SS CLIPS
- Brand: Optonica
- Product Code: 16722
- Availability: Available on Request
-
16.80€
- Ex Tax: 14.24€
- Price in reward points: 12
Tags: FIXTURE, ONE SIDE POWER, T8, 2*60CM, , IP65,
