| Catalog number | 900061 |
| Product Code | MHD-5050-12V24V110V |
| Brand | N/A |
| Connection Mode | N/A |
| EAN Code | N/A |
| Input voltage | 220V |
| Output Voltage | N/A |
| Output Current | N/A |
| Maximum Power | 220V≦1500W |
| IP | 67 |
| Items per box | 1 |
| Items per pack | 1 |
| Material | PVC |
| Light Colour | RGB |
| Operating Frequency | N/A |
| Operating Temp | -20°C ~ 50°C |
| Compatible Bulb Type | N/A |
| Bulb Included | 72 smd / metre |
| Fixture colour finish | N/A |
| Customizable Certificate | CE/SAA/UL |
| Life Span | 50,000 hrs |
| Supported Applications | N/A |
| Size of Package | N/A |
| Size of product | 10mm x 20mm |
| Weight | 143g |
| Warranty | 2 Years |
AC110V/220V High-Grade Single Color RGB Color Changing LED Neon Flexible Tube Strip For Edge lighting Track lighting
- Brand: SLLED
- Product Code: 900061
- Availability: In Stock - Immediate Delivery
-
16.50€
- Ex Tax: 13.98€
- Price in reward points: 8
Related Products
AC110/220V TuYa WiFi RGB Controller, Works With IR Remote, Smartphone, Alexa, Google assistant
Smart WIFI RGB controller is a new WIFI wireless smart LED controller. The smartphone APP can be use..
75.00€ Ex Tax: 63.56€
RGB Input Cable High voltage 4PIN 5050 RGB High Voltage LED Strip Ligths
Catalog number 900062 Brand N/A Othe..
3.65€ Ex Tax: 3.09€
RGB High voltage Joining Cable Flex NeoN Color Changing Double End For 5050 LED Strip Ligths
Catalog number 900063 Brand N/A Othe..
5.00€ Ex Tax: 4.24€
RGB High voltage Neon Flex End Cap for led strip lights 220V neon lights waterproof plug connector
Catalog number 900064 Brand N/A Othe..
0.85€ Ex Tax: 0.72€
RGB Controller 220V High Power 1500/2500W, with wireless RF 24 keys Remote Controller
Features1. High voltage Dimmer US or EU Plug touch infrared controller adopts the advanced micro-con..
59.00€ Ex Tax: 50.00€
RGB Controller High Voltage Bluetooth Music With Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT, Google Nest WiFi AC Switch
Features【Multiple smart ways to control lights】Compatible with Amazon Alexa, Google home & Nest,..
105.00€ Ex Tax: 88.98€
4 PIN MALE CONNECTOR FOR RGB 220V FLEX NEON
Catalog number 900069 Brand N/A Colo..
2.25€ Ex Tax: 1.91€
RGB 4 PIN L Shape Bends for 240V RGB Strip
Catalog number 900067 Beam angle 120° Brand SLLED IP 20..
6.20€ Ex Tax: 5.25€
T shape Bends branches 1 to 2 High Voltage 4-pin RGB led strip lights Bifurcation fast connectors With 3 Copper 4-Pins
Catalog number 900068 Beam angle 120° Brand SLLED IP 20..
6.80€ Ex Tax: 5.76€
High Voltage 4-Pin LED Tape Lights Mini Quick Middle-Connector For Casing and casing Cutting Reconnection
Catalog number 900070 Beam angle 120° Brand SLLED IP 65..
2.15€ Ex Tax: 1.82€
Tags: AC110V/220V, High-Grade, RGB Color Changing LED, Neon Flexible Tube, Strip For Edge lighting Track lighting













