| Catalog number | 12773 |
| Brand | OPTONICA |
| Power | 36W |
| Energy Consumption | 36 kWh/1000h |
| Input voltage | 230V |
| Flux | 4320 lm |
| IP | 20 |
| Dimmable | No |
| Correlated Color Temperature | 2700K |
| Color Designation | Warm White |
| EAN Code | 3801057127736 |
| Energy Efficiency Label | D |
| Beam angle | 120° |
| Weight of Product | 1.234kg |
| Gross Weight | 1.4200kg |
| On/Off Cycles | 25 000x |
| Instant On | 0.1s |
| Operating Frequesncy | 50-60 Hz |
| Temperature | -20°C / +40°C |
| Life span | 25 000 Hours |
| Led Type | SMD |
| Socket | N/A |
| Lumen maintenance at end of service life | 70% |
| Material | Aluminium |
| Size of product | 595x595x30mm |
| Warranty | 2 years |
LED BACKLIT PANEL 60*60 36W /AC175-265V 4320LM 2700K
- Brand: Optonica
- Product Code: 12773
- Availability: In Stock - Immediate Delivery
-
25.00€
- Ex Tax: 21.19€
- Price in reward points: 21
-
- 10 or more 22.42€
Tags: LED PANEL, 60*60, 36W, AC175-265V, 4320LM, PF>0.9, 2700K
