| Catalog number | 6231 |
| Brand | Optonica |
| EAN Code | 3800156662315 |
| Energy Consumption | 24 kWh/1000h |
| Energy Efficiency Label | A+ |
| Input Current | AC0.42A |
| Input voltage | AC100-240V |
| Instant On | 0.1s |
| IP | 20 |
| Items per box | 200 |
| Items per pack | 1 |
| Life span | 25 000 Hours |
| Material | Plastic |
| Mercury Free | Yes |
| On/Off Cycles | 100 000x |
| Operating Frequency | 50-60Hz |
| Output Current | DC2.0A |
| Output Voltage | 12V |
| Power | 24W |
| Power Factor | 0.5 |
| Product Code | AC24-A5 |
| Size of package | 130x50x35 mm |
| Size of product | 120x42x28 mm |
| Temperature | -30°C / +50°C |
| Warranty | 3 Years |
| Weight of Product | 105 gr. |
LED PLASTIC CASE POWER SUPPLY 24W 12V/2A - 3 YEARS WARRANTY
- Brand: Optonica
- Product Code: 6231
- Availability: In Stock - Immediate Delivery
-
13.68€
- Ex Tax: 11.59€
- Price in reward points: 11
Tags: LED, PLASTIC, CASE, POWER, SUPPLY, 24W, 12V/2A, -, 3, YEARS, WARRANTY

