| Catalog number | 6028 |
| Body Color | White |
| Brand | Optonica |
| Color Of The Shell | White |
| Dimmable | Yes |
| Input voltage | AC180-265V |
| IP | 20 |
| Items per pack | 1 |
| On/Off Cycles | 100 000x |
| Operating Frequency | 50-60Hz |
| Output | 30-42 Vdc 900-1000mA |
| Output Voltage | 48Vdc |
| Size of product | 140x45x30 mm |
| Product Code | AC6028 |
| Temperature | -30°C / +50°C |
| Weight of Product | 172 gr. |
DIMMABLE DRIVER FOR LED PANEL 45W 1000mA 30-45Vdc
- Brand: Optonica
- Product Code: 6028
- Availability: In Stock - Immediate Delivery
-
38.23€
- Ex Tax: 32.40€
- Price in reward points: 32
Tags: DIMMABLE, DRIVER, FOR, LED, PANEL, 45W, 1000mA, 30-45Vdc

